Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Aztec Gold

Грати

Популярний онлайн слот Aztec Gold, який російськомовні користувачі в казино Beep Beep знають під назвою "Піраміди" випустила компанія Megajack (Болгарія). Виробник у 90-ті роки був на піку популярності, оскільки випускав новаторську продукцію з рекордною на той час кількістю ліній - 21. У портфоліо Мегаджек не так багато слотів, проте вони заслужили любов геймерів в офлайн і онлайн версіях.

Ігровий автомат Aztec Gold запрошує шанувальників гемблінгу поборотися за скарби індіанців-ацтеків. Про любов ацтеків до дорогоцінного металу, "даного Сонцем", відома здавна. Слот Ацтек Голд - чудовий вибір для гравців, які цікавляться культурою, природою та мешканцями територій сучасної Мексики.

Основні характеристики слота Aztec Gold

Не дивлячись на десятиліття, що минули з моменту релізу автомата Aztec Gold, стилістика його дизайну приваблива. Бекграунд - темний, на задньому плані геймер побачить маски фараона і позолочені піраміди, що підносяться. На позиціях барабанів змінюються деталізовані, реалістично виконані ігрові піктограми. Тематичний дизайн дорогих знаків присвячений тваринам, злакам, прикрасам і побуту індіанців, звичаям племені.

Поле ігрового слота поділяється на осередки і вертикалі. З боків геймер побачить маркування ігрових ліній у кольорі. Це дозволить швидко створювати виграшні комбінації. Звуковий супровід Ацтек Голд - автентичний, мелодійний, викликає асоціацію з музикою вітру.

Розмір ставки, RTP слота Ацтек Голд

Активувати ігровий автомат Aztec Gold можна на умовні монети. Гра на фан-кредити може бути запущена незліченну кількість разів. Це дасть змогу геймеру детально вивчити правила ігрового автомата, особливості основного та бонусного режиму.

Діапазон ставок апарату Піраміди - від 0.01 до 0.5 кредитів. Розробник заявляє про показник РТП, що досягає 96.5%. Волатильність слота - середня. Ігровий автомат підтримує технологію HTML5, що дає змогу запустити його як у мобільній, так і в десктопній версії.

Таблиця "Безкоштовна та платна сесія: особливості"

Особливості Безкоштовна гра Гра на ставки
Можливості Гра на умовні монети Платна гра
Створення акаунта Ні, в гостьовому режимі Обов'язкова умова
Вершення депозиту Ні Так
Запуск бонусного режиму Доступний Доступний
Активація ризик-гри Доступний Доступний
Виграші Умовні Справжні

Правила і геймплей Aztec Gold

Правила ігрового автомата вивчити легко: досить натиснути на кнопку Paytable, щоб ознайомитися з ними. У вкладці можна знайти таблицю виплат, інформацію про схеми формування виграшних комбінацій.

Сесія починається з призначення будь-якого числа діючих ліній. Після геймер робить ставки в запропонованій градації. Внизу інтерфейсу розташовуються індикатори, що дозволяють відстежувати поточні параметри сесії. Можна активувати ручні або автоматичні обертання. Базова мета полягає у формуванні призових комбінацій. Вони формуються з ідентичних знаків, розташовуються, стартуючи від крайньої лівої вертикалі, безперервно.

На позиціях Aztec Gold змінюється Аннунак, що символізує дракона. Цей знак найдорожчий. За ним ідуть дівчина й хлопець із племені ацтеків, пума, швидконога лама, сокіл і жаба, томати й маїс.

.

Розкид ігрового автомата - зображення птаха, що нагадує різнобарвного фенікса. Знак випадає на рандомних осередках ігрового поля. У комбінаціях приносить до x100 від Total Bet.

.

Піраміда є бонусним знаком Ацтек Голд, який також випадає на довільних секторах. Комбінація з 3 і більше будівель запускає бонусний міні-раунд. У першій частині геймер шукатиме піраміди, виготовлені з бронзи, золота, платини, діамантів. Остання, діамантова, відкриває вхід до скарбниці.

Там гемблер має розбивати каміння та знаходити свої виграші. Раунд закінчується, якщо гравець зустрічає змію.

Кожна виграшна комбінація може відкрити доступ до гри на ризик. Вона представлена у форматі карткової гри із дилером. Противник першим повинен відкрити картку. Із решти чотирьох гравець навмання вибирає свою. Якщо вдалося перебити результат круп'є, нагорода за призове поєднання множиться на два.

Плюси грального автомата Піраміди

Виділимо переваги ігрового автомата Піраміди:

  • Приємне оформлення,
  • Мелодійна аудіодоріжка,
  • Оригінальні технічні параметри
  • Великий набір бонусних знаків,
  • Призовий раунд із двох етапів,
  • Гра на ризик,
  • Значний показник РТП.
X
ГРАТИ БОНУС