Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Fruits Cocktail 2

Грати

Фруктові слоти залишаються також улюбленими шанувальниками азартних розваг, включаючи і гравців казино Біп Біп. Російська компанія Ігрософт близько 16 років тому представила гральний автомат Fruits Cocktail 2. Цей слот оригінальний, пропонує не лише прості ігрові алгоритми, але й досить цікавий бонусний раунд.

Автомат Fruits Cocktail 2 є вдосконаленою ігровою версією однойменного слота. Сюжету як такого тут немає. Ігровий процес обертається навколо колекціонування різнокольорових фруктових символів.

Ігровий апарат належить до категорії "ретро". Однак це не простий 3-х або 5-барабанний слот із невеликою кількістю ліній. Слот Fruits Cocktail 2 може зацікавити як досвідченого гравця, так і новачка завдяки поєднанню захоплюючих ігрових алгоритмів і простий і функціональний панелі.

Основні характеристики слота Fruits Cocktail 2

Стилістика дизайну ігрового автомата - ефектна, "мультяшна", що властиво всім моделям від компанії Ігрософт. Фон ігрових барабанів – блідо-блакитний, що дозволяє оптично виділити виграшні поєднання. По обидва боки від ігрової сітки Fruits Cocktail 2 представлено нумерацію ліній у кольорі. Це чудовий шанс швидко зорієнтуватися під час створення призової послідовності.

Основний персонаж слота Fruits Cocktail 2 – жива Полуничка. Вона спостерігає за ходом ігрового процесу, розташовуючись ліворуч на ігровому інтерфейсі. Геймер формуватиме комбінації під веселу, невигадливу музику. Система налаштувань користувача дозволяє регулювати гучність. Сесія починається із призначення непарного числа активних ліній. Після того, як геймер вибирає ставку із запропонованого діапазону. Доступні ручні або автоматичні спини.

Розмір ставки, RTP слота Fruits Cocktail 2

Гравцям, які бажають удосконалити практичні навички та уникнути фінансових ризиків, слід вивчити гральний автомат на умовні монети. Серед плюсів гри на реальні гроші – можливість отримати призи. Щоб порівняти можливості безкоштовної та платної сесії, рекомендується вивчити таблицю, розміщену нижче.

Діапазон доступних ставок Фрукт Коктейль 2 варіюється від 1 до 25 ігрових монет. Максимальний виграшний потенціал ігрового апарату Fruits Cocktail 2 – x5000. Розробник зазначає показник віддачі - 95%.

Таблиця "Безкоштовна та платна сесія: особливості"

Особливості Безкоштовна гра Гра на ставки
Можливості Гра на умовні монети Платна гра
Створення облікового запису Ні, в гостьовому режимі Обов'язкова умова
Здійснення депозиту Ні Так
Запуск бонусного режиму Доступний Доступний
Активація ризику-ігри Доступний Доступний
Виграші Умовні Справжні

Правила та геймплей Fruits Cocktail 2

Базова мета гравця – формування виграшних комбінацій. Призова послідовність починається як з 1, так і з 5 ігрового барабана. Поєднання формується з однакових знаків, розташованих безперервно. Залік виграшних комбінацій виробляються в обидві сторони.

Джокером автомата Fruits Cocktail 2 є фруктовий коктейль у келиху. Він виконує основну функцію заміни рядових елементів з метою створення більшої кількості виграшних ланцюжків.

Скаттер слота – полуниця, яка довільно випадає на секторах поля. Якщо з'явилося 3+ скатер, активується бонусний раунд. Символьний ряд грального автомата демонструє кавуни, абрикоси, груші, лимони та вишні.

Варто особливу увагу приділити бонусному режиму Полунички 2. За своїм форматом міні-гра нагадує "Монополію". У центрі ігрового екрану розташований 3-х барабанний міні-слот. Обертаючись, на барабанах з'являються фруктові піктограми, які розміщені по периметру сітки. На початку гри курсор хаотично пересуватиметься по периметру. У момент його зупинки необхідно, щоб збіглися знаки на барабанах слота та вказівнику курсора.

Грати можна від 1 до 3 раундів - відповідно, за 1-3 розкиди, що випали за підсумками спина. Якщо випав один із кутових осередків, то бонусний режим завершиться.

Після формування виграшних поєднань стає доступна міні-гра на ризик. За бажанням гемблера ведеться карткова міні-сесія з віртуальним дилером. Останній відкриває свою карту, а з чотирьох, що залишилися, навмання гравець тягне свою. Якщо вдалося перебити результат більшим, то геймер нагороджується подвоєним призом за виграшне поєднання.

Плюси грального автомата Fruits Cocktail 2

Серед плюсів вибору ігрового автомата - наступні:

  • Улюблена фруктова тематика,
  • Спеціальна символіка, що діє під час гри,
  • Оригінальний бонусний раунд,
  • Міні-гра на шанси, в якій доступно до 5 спроб.
X
ГРАТИ БОНУС